Maïsgruttenmolen | Maïsgrittmachine

De Taizy maïsgriesmolen kan tegelijkertijd grote maïsgries, kleine maïsgries en maïsmeel produceren. De maïsgries die met deze machine wordt gemaakt, heeft een heldere, schone kleur en een hoge kwaliteit.
Afhankelijk van de capaciteit en configuratie biedt Shuliy vijf modellen maïsgriesmolens: T1, T2, T3, C2 en PH.
Het bestverkochte T1-model kan 1.000 kg maïsgries per uur verwerken, met 350–450 kg maïspellen en 350 kg maïsmeel. Het T3-model produceert 300–400 kg per uur. Wij raden de T1- en T3-modellen aan als de populairste opties.
En de maïsgries kan direct worden verkocht in supermarkten en groothandelsmarkten voor granen en oliën. Deze machine heeft dan ook een breed toepassingsgebied.
De voordelen van de Taizy maïsgriesmachine
- U krijgt tegelijkertijd drie maïsproducten. Met behulp van onze maïsgriesmolen kunt u kleine maïsgries, grote maïsgries en maïsmeel verkrijgen.
- Hoge mate van automatisering. De maïsgriesmolen voert in één keer het reinigen, pellen, ontkiemen, ontwortelen, breken, malen, sorteren en polijsten van maïsgries uit.
- Het eindproduct is schoon. Het T3-model is uitgerust met een stofafzuigingseenheid, waardoor de resulterende maïsgries direct in supermarkten kan worden verkocht.
- Eenvoudig te bedienen. Bedieningspaneel met drukknoppen, gemakkelijk te leren.
- Meerdere modellen. Wij hebben 5 verschillende typen machines te koop. Dit voldoet aan een breed scala aan klantbehoeften.


Wat zijn de soorten maïsmolens?
Als professionele fabrikant van maïsverwerkingsapparatuur hebben wij 5 verschillendetypes of maize grits milling machineFragment 2/14: s te koop. Het zijn respectievelijk T1, T3, PH, PD2 en C2.
Deze vijf machines hebben verschillende kenmerken en voordelen. Hierna zal ik deze vijf machines in detail aan u voorstellen. Klanten kunnen kiezen op basis van hun behoeften.

Type 1: T1 kleine maïsgruttenmolen
Kenmerken
- Vermogensopties: Elektromotor of dieselmotor
- Capaciteit: Maïs pellen 350–450 kg/u; maïsgrutten 1000 kg/u; maïsmeel 350 kg/u
- Hoofdas snelheid: 1150 tpm
- Configuratie: Enkele machine; moet pellen vóór het malen; kan niet tegelijkertijd pellen en grutten maken
- Materiaal/Constructie: Standaard koolstofstalen behuizing; eenvoudig te bedienen
- Geschikt voor: Kleine boerderijen en kleine graanverwerkingsbedrijven

T1 Kleine maïsgriesmolen – technische parameters
| Model | T1 |
| Maïspellen | 200 kg/uur |
| Maïsgries produceren | 1000 kg/uur |
| Maïsmeel produceren | 350 kg/uur |
| Nominale spanning | 380 V |
| Vermogen | 7,5 kW |
| Spindelsnelheid | 1150 t/min |
Type 2: T3 grote maïsgriesmolen
Kenmerken
- Vermogensopties: Dubbele motoren (7,5 kW + 4 kW)
- Capaciteit: 300–400 kg/uur
- Afmetingen: 1400 × 2300 × 1300 mm
- Gewicht: 680 kg
- Configuratie: Kan tegelijkertijd pellen en gries maken; uitgerust met cycloonafscheider voor maïskaf en stof
- Materiaal/Constructie: Koolstofstalen behuizing; efficiënte werking
- Geschikt voor: Verwerkingsbedrijven met middelgrote capaciteit en hoge eisen aan productreinheid

T3 Grote maïsgrutmachine - technische parameters
| Model | T3 |
| Vermogen | 7,5kW+4kW |
| Capaciteit | 300-400kg/uur |
| Afmetingen | 1400*2300*1300mm |
| Gewicht | 680kg |
Type 3: PD2 maïsgrutmolen
Kenmerken
- Vermogensopties: 15 kW motor
- Capaciteit: 400 kg/uur
- Afmetingen: 265 × 125 × 320 cm
- Configuratie: Volledig automatisch systeem met dubbele elevatoren + pel- en grutmachine; kan worden uitgebreid met reiniger, schroeftransporteur en graansilo
- Materiaal/Constructie: Volledig stalen behuizing; duurzaam en betrouwbaar
- Geschikt voor: Middelgrote tot grote verwerkingsbedrijven met een hoge productiebehoefte; kan een kleine maïsgrutproductielijn vormen

PD2 maïsgriesmolen - technische parameters
| Model | PD2 |
| Vermogen | 15 kW |
| Capaciteit | 400 kg/u |
| Afmetingen | 265*125*320 cm |
Type 4: PH maïsgriesmachine
Kenmerken
- Vermogensopties: 11 kW motor
- Capaciteit: 300 kg/u
- Afmetingen: 200 × 130 × 65 cm
- Configuratie: Vergelijkbaar met T3, maar zonder stofafzuigsysteem
- Materiaal/Constructie: Compact, duurzaam, eenvoudig te bedienen
- Geschikt voor: Prijsbewuste klanten of gebruikers met gemiddelde reinheidseisen

PH maïsgruttenmachine - technische parameters
| Model | PH |
| Capaciteit | 300 kg/u |
| Vermogen | 11 kW |
| Afmetingen | 200*130*65 cm |
Type 5: C2 maïsgruttenmachine
Kenmerken
- Vermogensopties: Motor (vergelijkbaar vermogen als PH)
- Capaciteit: ~300 kg/u (vergelijkbaar met PH)
- Afmetingen/Gewicht: Vergelijkbaar met PH
- Configuratie: Vereenvoudigde versie voor prijsbewuste klanten
- Materiaal/Constructie: Standaard koolstofstalen behuizing
- Geschikt voor: Kleine boerderijen of graanverwerkingsbedrijven met een beperkt budget

Vergelijking van vijf modellen maïs- en maïsgriesmachines
Overeenkomsten
- Allemaal geschikt voor het verwerken van maïs tot grote gries, kleine gries en maïsmeel.
- Basiscomponenten zijn vergelijkbaar: trechter, pelsysteem, maalsysteem en uitloop.
- Geschikt voor kleine tot middelgrote graanverwerkingsbedrijven en relatief eenvoudig te bedienen.
- Vermogensopties: elektromotor of dieselmotor (sommige modellen hebben dubbele motoren of een vaste motoropstelling).
Verschillen
- T1: Enkele machine; moet pellen vóór het malen; gemiddelde capaciteit; flexibele vermogensopties.
- T3: Ontwerp met dubbele motor; kan tegelijkertijd pellen en malen; uitgerust met cycloonafscheider voor schonere producten; hoog rendement.
- PH: Vergelijkbaar met T3 maar zonder stofafvoer; lagere prijs; compact; efficiënt.
- C2: Vergelijkbaar met PH qua functie en uiterlijk; lagere prijs; geschikt voor prijsbewuste klanten.
- PD2: Uitgerust met dubbele elevatoren en reiniger; volledig automatisch; hoge capaciteit met schone output; kan een kleine productielijn vormen voor hoge outputbehoeften.
Beknopte vergelijkingstabel van maïsgruttenmolenmodellen
| Model | Vermogen (kW) | Capaciteit (kg/u) | Speciale kenmerken | Prijs / Geschiktheid |
|---|---|---|---|---|
| T1 | 7,5 | Pellen 350 Grutten 1000 Meel 350 | Enkele machine handmatige invoer | Gemiddeld |
| T3 | 7,5 + 4 | 300–400 | Cycloonafscheider | Gemiddeld–Hoog |
| PH | 11 | 300 | Geen stofafvoer | Laag |
| C2 | Vergelijkbaar met PH | Vergelijkbaar met PH | Vereenvoudigde functies | Laag |
| PD2 | 15 | 400 | Reiniger en dubbele elevatoren | Hoog |
Aankoopgids
- Voor hoge efficiëntie en schone output → kies T3 of PD2.
- Voor een beperkt budget → kies PH of C2.
- Voor flexibele bediening en stapsgewijze verwerking → kies T1.
Wat is het productieproces van maïsgrutten?
Nadat u meer heeft geleerd over de 5 verschillende soorten maïsgruttenmachines, wilt u dan weten hoe deze machines werken? Vervolgens zal ik u hier in detail over informeren.
- Eerst moeten we de maïs vanuit de trechter in de pelleruimte van de maïsgruttenmachine gieten. De maïs wordt door de

Hoe kiest u de juiste maïsgriesmachine?
Op basis van capaciteit
- Kleinschalige huishoudens of boeren: Lage dagelijkse productie; modellen T1 of C2 zijn voldoende.
- Middelgrote verwerking: dagelijkse productie 300–400 kg/u; T3- of PH-modellen zijn efficiënt met schonere producten.
- Grootschalige verwerking / kleine productielijn: hoge dagelijkse productie en automatisering vereist; kies voor PD2. Deze kan worden uitgerust met een reiniger en elevatoren om een complete verwerkingslijn te vormen.
Op basis van het budget
- Laag budget: C2- of PH-modellen; betaalbaar en functioneel.
- Middelgroot budget: T1- of T3-modellen; balans tussen efficiëntie en productkwaliteit.
- Hoog budget/productielijninvestering: PD2; kan een kleine maïsgruttenproductielijn vormen met de hoogste capaciteit en efficiëntie.
Op basis van extra functies
- Stofafzuiging of separator nodig? T3 heeft een cycloonafscheider; PD2 kan worden uitgerust met een reiniger voor schonere producten.
- Aansluiting op transportband of graansilo nodig? PD2 kan samenwerken met schroeftransporteurs, elevatoren en reinigers om een complete productielijn te vormen.
Toepassingen van maïsgrutten
Maïsgrutten zijn een veelzijdig ingrediënt met talloze toepassingen in diverse industrieën.
In de voedingsmiddelenindustrie worden maïsgrutten veel gebruikt voor de productie van uiteenlopende producten zoals ontbijtgranen, snacks, maïsmeel, tortilla's en bakkerijproducten.

Daarnaast zijn maïsgrutten een cruciaal onderdeel in de brouwerijsector, waar ze worden gebruikt als toevoeging bij de bierproductie om de smaak en consistentie te verbeteren.
Naast menselijke consumptie worden maïsgrutten ook gebruikt in de diervoederindustrie, waar ze een waardevolle bron van koolhydraten en energie vormen in voedermengsels voor vee.

De juiste maismolmachine voor maïsgries kiezen
Bij het kiezen van de machine voor het maken van maïsgries moet u rekening houden met verschillende factoren. Ten eerste is het belangrijk om de productiebehoeften te beoordelen, waaronder het verwachte productievolume, de machinecapaciteit en de specifieke productspecificaties.
Ten tweede is het budget ook een belangrijke factor. U moet zowel de aanschafkosten als de operationele en onderhoudskosten op lange termijn overwegen.
Het merk is ook een belangrijke overweging. Het kiezen van een gerenommeerd merk met hoge marktwaarderingen kan de betrouwbaarheid en duurzaamheid van de machine vergroten.

Tot slot mag de kwaliteit van de after-sales service niet over het hoofd worden gezien.
Taizy Machinery is een professionele fabrikant van maïsmachines in China. Tot nu toe is onze maïsgruttenmachine geëxporteerd naar de Verenigde Staten, Brazilië, Argentinië, India, Mexico, de Filipijnen en vele andere landen en regio's.


Bent u op zoek naar een hoogwaardige maïsgruttenmolen, neem dan gerust contact met ons op.
De klant in de Filipijnen bestelde een T1 maïsgruttenmolen
In juni 2022 bestelde de Filipijnse klant de heer Nathan een T1-type maïsgriesmachine. Volgens de klant heeft hij een boerderij en wil hij een maïsgriesmolen kopen om hem te helpen bij het produceren van agrarische nevenproducten van maïs.
Na overleg met onze verkoopafdeling besloot hij een machine van ons bedrijf aan te schaffen. De machine creëert nu waarde op de boerderij van de klant.


